EVDEN EVE NAKLİYAT
top of page

evden eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

EŞYA DEPOLAMA

81 il Evden Eve Ofis Taşıma ve Depolama Ltd. Şti. 1971 Yılında İSTANBUL merkezli olarak Ev taşıma hizmetini sunmaya başlamıştır. Firmamız kuruluşundan bu yana her zaman müşterilerinin beklentilerine karşılık verebilme odaklı hizmet sunmuştur. Bir işi almak değil, önemli olan işi beklentiler odağında teslim edebilmektir. Bizden aldığınız hizmet servisi hangisi olursa olsun, amacımız sizi referans listemize katabilmek ve bizi çevrenize tavsiye etmenizdir. 81İl Evden eve Nakliyat olarak ev taşıma sektörüne başladığımız yıllardaki ev eşyaları günümüzde neredeyse antika değeri kazanmaya başkadırlar. Geçmişin birikimini günümüz şartlarına harmanlayarak kusursuz bir taşımacılık hizmeti sunabiliyoruz.

En iyi nakliyat firmaları arasındaki liderliğini koruyan firmamız, bunu kesinlikle müşterilerinin beklentilerine karşılık verebilecek hizmetine borçludur. Çalışanlarımızın tamamı işlerinde uzman kişilerden oluşmaktadır. İşini seven benimseyen bireylerden oluşan ekiplerimiz el birliği ile ve ekip çalışmasıyla kusursuz bir EVDEN EVE TAŞIMA hizmeti sunuyorlar. Çalışanlarımıza verdiğimiz önem ve değerle onların işlerini sevmelerini ve benimsemelerini sağlıyoruz. Eşya taşıma sektöründe tecrübe son derece önemlidir. Bir eşyanın nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini çok iyi bilmek gerekir.

Moving Boxes
EVDEN EVE NAKLİYAT: Hoş Geldiniz

Evden Eve nakliyat şehirler arası taşımacılık hizmetleri

Güvenilir ve Dürüst

Worker Lifting Cardboard Box

evdenevenakliyat81il olarak misyonumuz çok açık: değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak. Ekimiz her projeye hak ettiği ilgiyi gösterebilmek için gerekeni yapmaktan asla çekinmiyor. Anlaşılır iletişime ve olağanüstü hizmet seviyesine sahip bir Nakliye ve Depolama Servisi olarak size aradığınız hizmeti sunacağımızdan eminiz. Daha fazla bilgi ya da genel talepleriniz için hemen bize ulaşın.

EVDEN EVE NAKLİYAT: Biz Kimiz
hareketli ev

Hizmetlerimiz

EVDEN EVE NAKLİYAT

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

OFİS TAŞIMA 

EŞYA DEPOLAMA

SİGORTALI NAKLİYAT

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

FUAR VE ORGANİZASYON TAŞIMACILIĞI

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

  81 il evden eve nakliyat olarak evden eve nakliyat konusunda büyük bir birikim ve geçmişe sahibiz. Firmamız sektörde en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman iyi yönde gelişimlere kendini açık tutmaktadır. Kurusuz bir hizmet için gerekli olan bütün donanımlara sahip olan firmamız, taşıma ve depolama yetki belgelerine de sahiptir. Evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar hassas olduğunu biliyor ve aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın keşfini önceden yapabiliyor ve ona göre ön hazırlık yapabiliyoruz. Ön hazırlığı yapılan bir nakliyat hizmeti sorunsuz bie şekilde sonuçlanır. Hem fiyatın netleştirilmesi hem de ön hazırlığın yapılabilmesi için ekspertiz hizmeti önemli.

Eşya taşımacılığında en önemli hususlardan biri ambalajlamadır. Eşyaların taşınma esnasında alabilecekleri darbelere karşı korunması gereklidir. Bu durumda iyi bir ambalajlama yapılmalıdır. Firmamız bu konuda çeşitli ambalaj ürünleri kullanmaktadır. Aynı zamanda personellerimiz ambalaj konusunda uzmandır. Hassas ve antika ambalajı konudularında Türkiye geneli tercih edilen bir firmayız.

Marangoz son derece önemlidir. Mobilyaların söküm kurulumu için yönlendirdiğimiz marangozlarımız sertifika sahibidir. Mobilyalarınızın türüne ve markasına göre özel marangozlar yönelndiriyoruz.

Küçük eşya ve kırılacak eşyaların toparlanması bizim tarafımızdan hijyenik koşullar altında yapılmaktadır. Kullandığımız ürünler size özel ve tek seferliktir.

Profesyonel Hizmet

Evden eve nakliyat hizmeti son derece hassas bir iştir. Bu nedenle profesyonellik gerektirir. Bu nedenle işimizi kurumsallık ve profesyonellikle harmanlyarak sunuyoruz. Çalışanlarımızın tamamını büyük bir incelik ve titizlikle seçiyoruz. İşlerinde uzman olmak zorundalar. Çalışanlarla birlikte kullandığımız araç gereç ve diğer bütün ürünlerin de profesyonel seçimi büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Sertifikalı Marangozlar

Darbe engelleyici ambalajlama

Hijyenik paketmele ve ambalajlama

Avize ve beyaz eşya montajı

Elbiselerin kırışmadan taşınması

Sıradan bir ev taşıma işlemi için yukardaki hizmetler olmalı. Fakat günümüzde bunlar tek başına yeterli değil. İyi bir nakliyat hizmeti için eşyaların önceden görülmesi ve hazırlık yapılması gerekmektedir.

Firma olarak müşterilerimize özel hizmet sunuyoruz. Her müşterinin istekleri farklı olabilir. Her evin eşyaları da bir birinden farklıdır. Bu nedenle bütün eşyaları aynı düzdende taşıyamazsınız.

İstanbul Sigortalı Depolama

50 Yıldan fazla bir süredir ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı taşırken sorunsuz bir şekilde taşınıp yeni evinizde yerleşmenizi sağlıyoruz. Bunu yaparken amacımız evinize tek seferde yerleşebilmeniz ve bizden sonra herhangi bir ustalığıa ihtiyaç duymamanızdır. Eşyaların taşınması yeterli değil, aynı zamanda düzenli bir şekilde yerleştirilmesi de önemlidir.

Sıradan bir nakliyat hizmetini her zaman alabilirsiniz. Fakat size özel nakliyat hizmetini her zaman alamazsınız. Sıradan bir naklyiat firması profesyonel bir hizmet sunamaz. Eşyalarınızı en iyi koşullarda ve profesyonel olarak taşıyacağımızın sözünü veriyoruz.

50 yıldır günde ortalama iki ev taşımaktayız. Neredeyse her ortamda her koşulda ev taşımak zorunda kaldık. İşe başladığımız ilk yıllardaki eşyalar günümüzde antika değeri aldı. Fakat halen gözü kapalı olarak ev taşımaya gitmiyoruz. Tecrübelerimiz bize şunu çok iyi öğretti: her ev özeldir ve her evin taşınması için ayrı özel hizmet verilmelidir. Evden eve nakliyat konusunda Türkiye geneli olarak en iyisiyiz. Bunu işimize verdiğimiz önemden kazanıyoruz.

İletişime Geçin
EVDEN EVE NAKLİYAT: Hizmetler
Moving House
Television and Cabinet
Moving In
Flatscreen Television

Eşya Toplama ve Yerleştirme

Uzman Hizmet

Ev Elektroniği Demontaj ve Montajı

Her Zaman Hazır

Taşınacak Eşya Paketleme

Ayrıntıya Özen

Ev Elektroniği Demontaj ve Montajı

Her Zaman Hazır

Moving House

Eşya Toplama ve Yerleştirme

Her Zaman Hazır

Sizinle çalışma fırsatını çok iyi değerlendireceğimizden emin olabilirsiniz. Bugün bize ulaşın.

Evden Eve nakliyat 

Sorularınız, eklemek istedikleriniz veya bir talebiniz mi var? Bize ulaşmaktan çekinmeyin. Sizden gelenlere kulak vermek bizim için zevktir.

istanbul merkez: namık Kemal mah Cengiz Topel caddesi vişne sok 14 Ümraniye İstanbul

05357805360

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Moving Boxes
EVDEN EVE NAKLİYAT: İletişim
bottom of page